Friends

Rafał Czapul: „Powodzenia w prowadzeniu bloga… TRZYMAM KCIUKI”

Łukasz Jemioł: ” „Polecam bloga……… bo moda męska w Polsce powinna być w każdej zakładce dobrego gentelmena!”

Eva Minge: „Patryku… powodzenia i maszeruj zawsze do przodu,  a jak nabierzesz siły leć do góry ;-)”

Sabrina Pilewicz: „Drogi Patryku, Cieszę się, że potrafisz bawić się i zarażać modą. Prawdziwy nowoczesny gentleman, który wie, co oznacza „kontrolowana nonszalancja” & „monochromatyczna symfonia barw”. Doskonale widać, ze robisz to, co kochasz. Osobiście trzymam mocno kciuki za Twój blog! Niech ubrania odzwierciedlają to jak się czujemy i to, kim jesteśmy, oczywiście w najlepszym wydaniu. Celebrujmy codzienność! Pozdrawiam ciepło Sabrina Pilewicz”

Dawid Woliński: „Patryk Strzała prężnie działa… moda męska mu nie obca, Jak na tak młodego chłopca. Pozdrawiam przyjaciół bloga”

Mariusz Przybylski: „Bardzo się cieszę, że kochasz mode męską i jej głównie dedykujesz swojego bloga. Mam nadzieję, że dzięki ludziom takim jak Ty dojrzeją estetyczne potrzeby mężczyzn w naszym kraju. Szczerze i mocno Ci kibicuje!”

Paprocki & Brzozowski: „Polecamy blog Patryka, tym bardziej, że męskie blogi to w dalszym ciągu rzadkość. Brawo za konsekwencję i wytrwałość. Patryk parafrazuje utwór Dżemu, i mówi, że w życiu najważniejsze są chwile, my też tak uważamy. Nie przegapiajmy ich!”

Agata Koschmieder:  „Być może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze.”(Jean Paul Sartre)…..i Patryk swoim czujnym okiem je rejestruje, komentuje, czasami kontestuje.Serdecznie polecam blog Patryka, który jest młodym, uroczym, wrażliwym i inteligentnym człowiekiem, którego pasją jest moda, jak zresztą moją 🙂

Ewa Ambroziak: „Szukajcie w życiu inspiracji, które sprowokują was do marzeń i które pewnego dnia zapragniecie zrealizować.Patryka interesuje moda. Szuka, interpretuje a swoje wnioski publikuje na blogu. Trzymam za niego kciuki, bo dzięki ludziom z pasją świat jest lepszy.”

Reklamy